Praha

MHD

  1. Pražský dopravní podnikjizdní řády tramwayí, vyhledání spojení a e–shop.
  2. Doprava

Metro

Jezdí od 5:00 do 24:00. Intervaly: 1 min 45 sec – 2 min 30 sec (ve špičce ve všední dny), 4 min – 10 min (ostatní časy). V noci metro nejezdí.

Tramwaye

Denní provoz je od 4:30 do 24:00.

  1. PETŘINY – Obchodní dům Petřiny – Větrník – Vojenská nemocnice – Baterie – Ořechovka – Sibeliova – Vozovna Střešovice – Prašný most – Hradčanská – Sparta – Letenské náměstí – Kamenická – Strossmayerovo náměstí – Vltavská – Pražská tržnice – Tusarova (Z) – Dělnická (T) – Maniny – Libeňský most – Palmovka – Krejcárek – Ohrada – Vápenka – Strážní – Chmelnice – Kněžská luka – SPOJOVACÍ
  2. v pracovní dny do 20 hodin: ČERVENÝ VRCH – Sídliště Červený vrch – Horoměřická – Bořislavka – Hadovka – Thákurova – Dejvická – Vítězné náměstí – Prašný most – Vozovna Střešovice – Sibeliova – Ořechovka – Baterie – Vojenská nemocnice – Větrník – Obchodní dům Petřiny – PETŘINY
  3. LEHOVEC – Sídliště Hloubětín – Havana – Kbelská – Tesla Hloubětín – U Elektry – Spalovna – Harfa – Mostárna – Lokomotivka – Ocelářská – Balabenka – Palmovka (T) – Palmovka – Libeňský most – Maniny – Dělnická (Z) – Tusarova (T) – Pražská tržnice – Vltavská (u metra) – Vltavská (u DP) – Těšnov – Bílá labuť – Masarykovo nádraží – Jindřišská – Václavské náměstí – Vodičkova – Lazarská – Karlovo náměstí – Moráň (T) – Palackého náměstí – Palackého náměstí (na nábřeží) – Výtoň – Podolská vodárna – Kublov – Dvorce – Přístaviště – Pobřežní cesta – Nádraží Braník – Černý kůň – Belárie – Modřanská škola – Nádraží Modřany – Čechova čtvrť – Poliklinika Modřany – U Libušského potoka – Modřanská rokle – Nad roklí – SÍDLIŠTĚ MODŘANY (pouze nástupní)
  4. KUBÁNSKÉ NÁMĚSTÍ – Slavia – Koh–i–noor – Čechovo náměstí (Z) – Vršovické náměstí – Ruská – Krymská (Z) – Jana Masaryka – Náměstí Míru – I. P. Pavlova – Štěpánská – Karlovo náměstí – Moráň (T) – Palackého náměstí – Zborovská – Anděl – Bertramka – U Zvonu – Klamovka – Kavalírka – Kotlářka – Poštovka – Hotel Golf – Vozovna Motol – Motol – Krematorium Motol – Hlušičkova – Slánská – Blatiny – SÍDLIŠTĚ ŘEPY
  5. (HLOUBĚTÍN – Tesla Hloubětín – U Elektry – Spalovna –) HARFA – Mostárna – Lokomotivka – Ocelářská – Balabenka – Palmovka (T) – Palmovka – Krejcárek – Biskupcova – Nákladové nádraží Žižkov – Nákladové nádraží Žižkov (v Olšanské ulici) – Olšanská – Olšanské náměstí – Lipanská – Husinecká – Hlavní nádraží – Masarykovo nádraží – Náměstí Republiky – Dlouhá třída – Nábřeží kapitána Jaroše – Strossmayerovo náměstí – Veletržní – Výstaviště – Nádraží Holešovice – Trojská – Nad Trojou – Hercovka – Ke Stírce – Střelničná – Líbeznická – VOZOVNA KOBYLISY
  6. v pracovní dny do 20 hodin: ČECHOVO NÁMĚSTÍ – Oblouková – Nádraží Vršovice – Otakarova – Nuselské schody – Pod Karlovem (Z) – Bruselská – I. P. Pavlova – Štěpánská – Karlovo náměstí – Národní třída – Národní divadlo – Újezd – Kinského zahrada – Arbesovo náměstí – Anděl – Ženské domovy (Z) – NA KNÍŽECÍ
  7. (SÍDLIŠTĚ ŘEPY – Blatiny – Slánská – Hlušičkova – Krematorium Motol – Motol – Vozovna Motol – Hotel Golf – Poštovka –) KOTLÁŘKA – Kavalírka – Klamovka – U Zvonu – Bertramka – Anděl – Zborovská – Palackého náměstí – Výtoň – Albertov – Ostrčilovo náměstí – Svatoplukova – Divadlo v Nuslích – Otakarova – Nádraží Vršovice – Oblouková – Koh–i–noor – Slavia – Kubánské náměstí – Průběžná – Strašnická – Nad Primaskou (Z) – Vinice (T) – Solidarita – Zborov – Nové Strašnice – ČERNOKOSTELECKÁ (– Hutní základna – Malešická továrna – Na homoli – ÚSTŘEDNÍ DÍLNY DP)
  8. BÍLÁ HORA – Malý Břevnov – Vypich – Říčanova – Břevnovský klášter – U kaštanu – Drinopol – Marjánka – Malovanka – Hládkov – Vozovna Střešovice – Prašný most – Hradčanská – Sparta – Letenské náměstí – Kamenická – Strossmayerovo náměstí – Vltavská – Těšnov – Florenc – Karlínské náměstí – Křižíkova – Urxova – Invalidovna – Palmovka – Palmovka (Z) – Balabenka – Kulturní dům Vysočany – Nádraží Vysočany – Vysočanská radnice (T) – Špitálská – Poštovská – ČKD – Kolbenova – Nový Hloubětín – Hloubětín – Kbelská – Havana – Sídliště Hloubětín – LEHOVEC
  9. SÍDLIŠTĚ ŘEPY – Blatiny – Slánská – Hlušičkova – Krematorium Motol – Motol – Vozovna Motol – Hotel Golf – Poštovka – Kotlářka – Kavalírka – Klamovka – U Zvonu – Bertramka – Anděl – Arbesovo náměstí – Kinského zahrada – Újezd – Národní divadlo – Národní třída – Lazarská – Vodičkova – Václavské náměstí – Jindřišská – Hlavní nádraží – Husinecká – Lipanská – Olšanské náměstí – Olšanská – Nákladové nádraží Žižkov (v Olšanské ulici) – Nákladové nádraží Žižkov – Biskupcova – Ohrada – Vápenka – Strážní – Chmelnice – Kněžská luka – SPOJOVACÍ
  10. není
  11. SPOŘILOV – Teplárna Michle – Chodovská – Plynárna Michle – Michelská – Pod Jezerkou – Horky – Náměstí bratří Synků – Nuselské schody – Pod Karlovem (Z) – Bruselská – I. P. Pavlova – Muzeum – Italská – Vinohradská tržnice – Jiřího z Poděbrad – Radhošťská – Flora – Olšanské hřbitovy – Želivského (u Strojimportu) – Želivského – Vinohradské hřbitovy – Krematorium Strašnice – Vozovna Strašnice – Vinice (T) – Solidarita – Zborov – Nové Strašnice – Černokostelecká – Hutní základna – Malešická továrna – Na homoli – ÚSTŘEDNÍ DÍLNY DP
  12. HLUBOČEPY – Zlíchov – Lihovar – ČSAD Smíchov – Smíchovské nádraží – Plzeňka – Na Knížecí – Anděl – Arbesovo náměstí – Kinského zahrada – Újezd – Hellichova – Malostranské náměstí – Malostranská – Čechův most – Nábřeží kapitána Jaroše – Strossmayerovo náměstí – Veletržní – Výstaviště – Nádraží Holešovice – Osadní – U průhonu (Z) – Dělnická (T) – Maniny – Libeňský most – Palmovka – Divadlo pod Palmovkou (Z) – Stejskalova – U kříže – Vosmíkových – Bulovka – Vychovatelna – Okrouhlická – Ke Stírce – Střelničná – Kyselova – Ládví – Štěpničná – Třebenická (Z) – SÍDLIŠTĚ ĎÁBLICE
  13. není
  14. LAUROVÁ – Křížová – Ženské domovy – Anděl – Zborovská – Palackého náměstí – Moráň (Z) – Karlovo náměstí – Lazarská – Vodičkova – Václavské náměstí – Jindřišská – Masarykovo nádraží – Náměstí Republiky – Dlouhá třída – Nábřeží kapitána Jaroše – Strossmayerovo náměstí (Z) – Vltavská – Pražská tržnice – Tusarova (Z) – Dělnická (T) – Maniny – Libeňský most – Palmovka – Divadlo pod Palmovkou (Z) – Stejskalova – U kříže – Vosmíkových – Bulovka – Vychovatelna – Okrouhlická – Ke Stírce – Střelničná – Líbeznická – VOZOVNA KOBYLISY
  15. není
  16. NÁDRAŽÍ BRANÍK – Pobřežní cesta – Přístaviště – Dvorce – Kublov – Podolská vodárna – Výtoň – Palackého náměstí (na nábřeží) – Palackého náměstí – Moráň (Z) – Karlovo náměstí – Štěpánská – I. P. Pavlova – Náměstí Míru – Šumavská – Vinohradská vodárna – Perunova – Orionka – Flora – Olšanské hřbitovy – Želivského – Mezi hřbitovy – Nákladové nádraží Žižkov – Biskupcova – Ohrada – Vápenka – Strážní – Chmelnice – Kněžská luka – SPOJOVACÍ
  17. SÍDLIŠTĚ ĎÁBLICE – Třebenická (T) – Štěpničná – Ládví – Kyselova – Střelničná – Ke Stírce – Hercovka – Nad Trojou – Trojská – Nádraží Holešovice – Výstaviště – Veletržní – Strossmayerovo náměstí – Nábřeží kapitána Jaroše – Čechův most – Právnická fakulta – Staroměstská – Karlovy lázně (T) – Národní divadlo – Jiráskovo náměstí – Palackého náměstí – Výtoň – Podolská vodárna – Kublov – Dvorce – Přístaviště – Pobřežní cesta – Nádraží Braník – Černý kůň – Belárie – Modřanská škola – Nádraží Modřany – Čechova čtvrť – Poliklinika Modřany – U Libušského potoka – Modřanská rokle – Nad roklí – SÍDLIŠTĚ MODŘANY (pouze nástupní)
  18. PETŘINY – Obchodní dům Petřiny – Větrník – Vojenská nemocnice – Baterie – Ořechovka – Sibeliova – Vozovna Střešovice – Prašný most – Hradčanská – Chotkovy sady – Malostranská – Staroměstská – Karlovy lázně (T) – Národní divadlo (Z) – Národní divadlo – Národní třída – Karlovo náměstí – Moráň (T) – Botanická zahrada – Albertov – Ostrčilovo náměstí – Svatoplukova – Divadlo v Nuslích – Náměstí bratří Synků – Nuselská radnice – Palouček – Pražského povstání – Na Veselí – VOZOVNA PANKRÁC
  19. (HLOUBĚTÍN [smyčka] – Hloubětín – Nový Hloubětín – Kolbenova – ČKD – Poštovská – Špitálská –) VYSOČANSKÁ RADNICE – Nádraží Vysočany – Kulturní dům Vysočany – Balabenka – Palmovka (T) – Palmovka – Krejcárek – Biskupcova – Nákladové nádraží Žižkov – Mezi hřbitovy – Želivského – Vinohradské hřbitovy – Krematorium Strašnice – Vozovna Strašnice – Nad Primaskou (T) – Strašnická – Průběžná – KUBÁNSKÉ NÁMĚSTÍ
  20. DIVOKÁ ŠÁRKA – Vozovna Vokovice – Koospol – Nádraží Veleslavín – Červený vrch – Sídliště Červený vrch – Horoměřická – Bořislavka – Hadovka – Thákurova – Dejvická – Lotyšská – PODBABA
  21. SÍDLIŠTĚ MODŘANY – Nad roklí – Modřanská rokle – U Libušského potoka – Poliklinika Modřany – Čechova čtvrť – Nádraží Modřany – Modřanská škola – Belárie – Černý kůň – Nádraží Braník – Pobřežní cesta – Přístaviště – Dvorce – Kublov – Podolská vodárna – Výtoň – Palackého náměstí (na nábřeží) – Jiráskovo náměstí – Národní divadlo – Národní třída – Karlovo náměstí – Moráň – Palackého náměstí – Palackého náměstí (na nábřeží) – Výtoň – Podolská vodárna – Kublov – Dvorce – Přístaviště – Pobřežní cesta – Nádraží Braník – Černý kůň – Belárie – Modřanská škola – Nádraží Modřany – Čechova čtvrť – Poliklinika Modřany – U Libušského potoka – Modřanská rokle – NAD ROKLÍ (jednosměrně)
  22. BÍLÁ HORA – Malý Břevnov – Vypich – Říčanova – Břevnovský klášter – U kaštanu – Drinopol – Marjánka – Malovanka – Pohořelec – Brusnice – Pražský hrad – Královský letohrádek – Malostranská – Malostranské náměstí – Hellichova – Újezd – Národní divadlo – Národní třída – Karlovo náměstí – Štěpánská – I. P. Pavlova – Náměstí Míru – Jana Masaryka – Krymská (T) – Ruská – Vršovické náměstí – Čechovo náměstí (T) – Koh–i–noor – Slavia – Kubánské náměstí – Průběžná – Na hroudě – Nádraží Strašnice – Radošovická – Na padesátém – Zahradní Město – Sídliště Zahradní Město – Na Groši – Hostivařská – NÁDRAŽÍ HOSTIVAŘ
  23. není
  24. RADOŠOVICKÁ (pouze nástupní) – Nádraží Strašnice – Na hroudě – Průběžná – Kubánské náměstí – Slavia – Koh–i–noor – Oblouková – Nádraží Vršovice – Otakarova – Divadlo v Nuslích – Svatoplukova – Ostrčilovo náměstí – Albertov – Botanická zahrada – Moráň (Z) – Karlovo náměstí – Lazarská – Vodičkova – Václavské náměstí – Jindřišská – Masarykovo nádraží – Bílá labuť – Florenc – Karlínské náměstí – Křižíkova – Urxova – Invalidovna – Palmovka – Divadlo pod Palmovkou (Z) – Stejskalova – U kříže – Vosmíkových – Bulovka – Vychovatelna – Okrouhlická – Ke Stírce – Střelničná – Kyselova – Ládví – Štěpničná – Třebenická (Z) – SÍDLIŠTĚ ĎÁBLICE
  25. PODBABA – Lotyšská – Vítězné náměstí – Hradčanská – Sparta – Letenské náměstí – Kamenická – Strossmayerovo náměstí – Vltavská – Pražská tržnice – Tusarova (Z) – Dělnická – U průhonu (T) – Osadní – Nádraží Holešovice (u metra) – Nádraží Holešovice (u elektrárny) – Trojská – Nad Trojou – Hercovka – Ke Stírce – STŘELNIČNÁ
  26. DIVOKÁ ŠÁRKA – Vozovna Vokovice – Koospol – Nádraží Veleslavín – Červený vrch – Sídliště Červený vrch – Horoměřická – Bořislavka – Hadovka – Thákurova – Dejvická – Vítězné náměstí – Hradčanská – Sparta – Letenské náměstí – Kamenická – Strossmayerovo náměstí (T) – Nábřeží kapitána Jaroše – Dlouhá třída – Náměstí Republiky – Masarykovo nádraží – Hlavní nádraží – Husinecká – Lipanská – Olšanské náměstí – Flora – Olšanské hřbitovy – Želivského (u Strojimportu) – Želivského – Vinohradské hřbitovy – Krematorium Strašnice – Vozovna Strašnice – Nad Primaskou (T) – Strašnická – Na hroudě – Nádraží Strašnice – Radošovická – Na padesátém – Zahradní Město – Sídliště Zahradní Město – Na Groši – Hostivařská – NÁDRAŽÍ HOSTIVAŘ
  27. není
  28. není
  29. není
  30. není
  31. není
  32. není
  33. není
  34. KOTLÁŘKA – Kavalírka – Klamovka – U Zvonu – Bertramka – Anděl – Zborovská – Palackého náměstí – Moráň (Z) – Karlovo náměstí – Štěpánská – I. P. Pavlova – Náměstí Míru – Jana Masaryka – Krymská (T) – Ruská – Vršovické náměstí – Čechovo náměstí (T) – Koh–i–noor – Slavia – KUBÁNSKÉ NÁMĚSTÍ

V noci mají tramwaye intervaly 30 minut.

Autobusy

101: Plynárna Měcholupy – Hostivařská – Záběhlická škola – Strašnická
102: Bohnice – Ke Stírce – Nádraží Holešovice
103: Avia sever – Kostelecká – Sídliště Ďáblice
104: Na Knížecí – Slivenecká
105: Smíchovské nádraží – Filmové ateliéry – Smíchovské nádraží
106: Kavkazská – Kačerov – Novodvorská – Nádraží Braník
107: Dejvická – Suchdol
108: (Letiště Ruzyně –) Sídliště Na Dědině – Bílá Hora (– Hradčanská – Špejchar)
109: Dolní Počernice – Spojovací – Harfa – Nový Hloubětín
110: Avia sever – Avia Letňany – Kbely – Nový Hloubětín – Lehovec – Hostavice
111: Skalka – Továrny Hostivař – Dolní Měcholupy – Sídliště Petrovice
112: Nádraží Holešovice – Trojská – ZOO (– Podhoří)
113: Kačerov – Tempo – Písnice
114: Kačerov – Šeberák
115: Chodov – Hotel Košík
116: Dejvická – Jenerálka – Bořislavka
117: Kačerov – Tempo – Poliklinika Modřany
118: Dvorce – Budějovická – Spořilov – Roztyly – Chodov – Koleje Jižní Město
119: Dejvická – Divoká Šárka – Letiště Ruzyně
120: Na Knížecí – Slivenecká – Sídliště Barrandov – Klukovice
121: Nádraží Braník – Novodvorská – Ryšánka – Budějovická – Spořilov – Roztyly
122: Chodov – Volha – Opatov – Nádraží Hostivař (– Léčiva)
123: Na Knížecí – Šmukýřka
124: Dvorce – Ryšánka – Budějovická – Michelská – Kavkazská
125: není
126: Pražská čtvrť – Sídliště Barrandov – Smíchovské nádraží
127: Sídliště Bohnice – Střelničná – Prosek – Nový Hloubětín – Sídliště Černý Most II
128: Sídliště Barrandov – Smíchovské nádraží
129: Baně – Zbraslavské náměstí – Dostihová – Smíchovské nádraží
130: Na Knížecí – Klamovka – Jinonice – Nové Butovice – Sídliště Stodůlky
131: Bořislavka – U Matěje – Hradčanská
132: Bořislavka – Malovanka – Stadion Strahov – Klamovka – Na Knížecí
133: Florenc – Tachovské náměstí – Malešická – Sídliště Malešice
134: není
135: Florenc – Náměstí Míru – Kodaňská – Želivského
136: Sídliště Ďáblice – Prosek – Harfa – Ohrada – Flora – Slavia – Sídliště Spořilov
137: Na Knížecí – U Waltrovky
138: Skalka – Záběhlická škola – Bohdalec – Tolstého
139: Na Beránku – Poliklinika Modřany – Labe – Kačerov – Michelská – Kodaňská – Želivského
140: Jiřího z Poděbrad – Ohrada – Palmovka
141: Českomoravská – Harfa – Lehovec – Sídliště Černý Most II
142: Nad Malou Ohradou – Nové Butovice
143: Dejvická – Malovanka – Stadion Strahov
144: Nádraží Holešovice – Ke Stírce – Nisa
145: Nový Hloubětín – Harfa – Spojovací – Skalka – Jesenická
146: není
147: Dejvická – Výhledy
148: (Budějovická – Ryšánka –) Kavčí Hory – Pražského povstání – Podolská vodárna
149: Dejvická – Malovanka – Stadion Strahov – Klamovka – Jinonice – Nové Butovice
150: Kačerov – Novodvorská – Labe – Nádraží Braník
151: Českomoravská – Vysočanská radnice – Klíčovská – Prosek – Lovosická
152: Nádraží Holešovice – Ke Stírce – Podhajská pole – Sídliště Čimice
153: není
154: Koleje Jižní Město – Chodov – Háje – Sídliště Petrovice – Nádraží Hostivař – Skalka
155: Sídliště Malešice – Želivského
156: Nádraží Holešovice – Prosek – Avia Letňany – Prosek – Nádraží Holešovice
157: Poliklinika Modřany – Labe – Budějovická (jednosměrně)
158: Českomoravská – Prosek – Avia Letňany – Nádraží Čakovice – Miškovice
159: Českomoravská – Prosek – Nádraží Čakovice – ZPA Čakovice
160: Dejvická – Lysolaje
161: Dejvická – Jenerálka – Místní úřad Nebušice – Nebušice
162: Dolní Chabry – Vozovna Kobylisy – Ke Stírce
163: Skalka – Průmyslová – Štěrboholy (– Dolní Počernice – Bezděkovská)
164: Bílá Hora – Slánská – Sídliště Řepy – Zličín – Konstruktiva – Nové Butovice
165: Jižní Město – Opatov – Poliklinika Modřany – Nádraží Radotín (– Cementárna Radotín)
166: Českomoravská – Prosek – Avia Letňany – Třeboradice (– Teplárna Třeboradice)
167: Na Knížecí – Kotlářka – Nemocnice Motol – Nemocnice Na Homolce
168: Palmovka – Pod Šancemi – Spojovací – Dolní Počernice – VÚ Běchovice – Sídliště Rohožník
170: Jižní Město – Háje – Mokrá – Spořilov – Kačerov – Novodvorská – Nádraží Braník
171: Masokombinát Písnice – Tempo – Kačerov
172: Smíchovské nádraží – Dostihová – Náměstí Omladiny – Lahovičky – Smíchovské nádraží
173: (Násirovo náměstí – Poliklinika Modřany –) Tyršova čtvrť – Nádraží Modřany – Točná
174: Špejchar – Hradčanská – Vypich – Luka – Velká Ohrada
175: Nádraží Holešovice – Ke Stírce – Vozovna Kobylisy – Šimůnkova
176: Karlovo náměstí – Kinského zahrada – Stadion Strahov
177: Chodov – Opatov – Hostivař. nám. – Skalka – Spojovací – Harfa – Prosek – Střelničná – Nisa
178: není
179: Letiště Ruzyně – Divoká Šárka – Petřiny – Vypich – Nové Butovice
180: Kavkova – Vypich – Slánská – Sídliště Řepy
181: N. Hostivař – Kyje – Kbelská – Špitálská – Klíčovská – Prosek – Voz. Kobylisy – Sídl. Čimice
182: Kloboučnická – Michelská – Kačerov – Tempo – Sídliště Lhotka
183: Sídl. Petrovice – N. Hostivař – Kbelská – Špitálská – Prosek – Sídl. Ďáblice – Voz. Kobylisy
184: není
185: Českomoravská – Prosek – Letecké opravny
186: Českomoravská – Lehovec – Satalice
187: Nádraží Holešovice – Prosek – Palmovka
188: Kavčí Hory – Pankrác – Michelská – Jesenická – Strašnická – Sídliště Malešice – Želivského
189: Kačerov – Tempo – Sídliště Lhotka
190: není
191: Na Knížecí – Klamovka – Spiritka – Vypich – Petřiny
192: Budějovická – Pobřežní cesta (– Filmové ateliéry – Sídliště Barrandov)
193: Mikrobiologický ústav – Budějovická – Ryšánka – Pražského povstání – Náměstí břatří Synků
194: Léčiva (– Radiová) – Skalka
195: Avia Letňany – Prosek – Harfa – Spojovací – Skalka – Jesenická
196: Kačerov – Novodvorská – Přístaviště – Smíchovské nádraží
197: Háje – Chodov – Masokombinát Písnice – Sídliště Lhotka – Přístaviště – Na Knížecí
198: Masokombinát Písnice – Sídliště Lhotka – Přístaviště – Smíchovské nádraží
199: Smíchovské nádraží – Nové Dvory – Sídliště Lhotka – Smíchovské nádraží (jednosměrně)
200: Nádraží Holešovice – Ke Stírce – Sídliště Bohnice
201: Hůlkova – Letňany – Prosek – Střelničná – Sídliště Bohnice
202: Avia sever – Kostelecká – Sídliště Čimice – Nisa
203: (Jižní Město – Háje – Mokrá – Spořilov –) Kačerov – Novodvorská – Vavřenova
204: Chodov – Donovalská – Opatov – Háje – Sídliště Petrovice – Nádraží Hostivař – Léčiva
205: Komořany – Nádraží Modřany – Labe – Kačerov – Budějovická – Zelený pruh
206: není
207: Ohrada – Florenc – Staroměstská
208: Dolní Počernice – Jiráskova čtvrť – Černokostelecká – Sídliště Malešice – Želivského
209: Českomoravská – Prosek – Avia Letňany – Nádraží Čakovice – ZPA Čakovice
210: Nádraží Holešovice – Vychovatelna – Lovosická – Nádraží Čakovice – ZPA Čakovice
211: Nové Butovice – Velká Ohrada
212: Jižní Město – Háje – Opatov – Nádraží Hostivař – Na Homoli – Perlit
213: Jižní Město – Háje – Opatov – Spořilov – Koh–i–noor – Želivského
214: není
215: Kačerov – Tempo – Sídliště Libuš
216: (Nové Vokovice –) Bořislavka – Hradčanská – Špejchar
217: Dejvická – Malovanka – Stadion Strahov – Klamovka – Na Knížecí
218: Dejvická – Divoká Šárka – Sídliště Na Dědině
219: Konstruktiva – Nové Butovice
220: Pitkovice – Sídliště Petrovice – Dolní Měcholupy – Továrny Hostivař – Skalka
221: Českomoravská – Harfa – Lehovec – Na Kovárně – Čertousy
222: Českomoravská – Harfa – Lehovec – Svépravice (– Xaverov (– Závod PSVS))
223: Českomoravská – Špitálská – Beluňská
224: Skalka – Záběhlická škola – Jesenická – Strašnická
225: Divoká Šárka / Garáže Řepy – Slánská – Stodůlky – Nad Malou Ohradou – Nové Butovice
226: Hrnčíře – Opatov
227: Jižní Město – Opatov – Ke mlýnu
228: Dubeč – Dolní Měcholupy – Černokostelecká – Skalka
229: Koloděje – Dubeč – Dolní Měcholupy – Černokostelecká – Skalka
230: Nové Butovice – Řeporyjské náměstí
231: Na Knížecí – Dívčí hrady – Na Knížecí (jednosměrně)
232: Háje – Místní úřad Křeslice – Nádraží Uhříněves
233: Červený mlýn – Prosek – Palmovka
234: Habrová – Želivského – Strašnická – Sídliště Skalka
235: Nové Butovice – Velká Ohrada – Nad Malou Ohradou – Nové Butovice (jednosměrně)
236: Nádraží Holešovice – Ke Stírce – Bohnice – Zámky
237: Skalka – Černokostelecká – Dolní Měcholupy – Uhříněves
238: Léčiva – Na Homoli – Sídliště Malešice – Želivského
239: Rektorská – Sídliště Malešice – Želivského
240: Dolní Měcholupy – Továrny Hostivař – Léčiva – Skalka
241: Lipence – Zbraslavské náměstí – Dostihová – Smíchovské nádraží
242: Háje – Opatov – Nádraží Hostivař – Továrny Hostivař
243: Sídliště Zbraslav – Zbraslavské náměstí – Dostihová – Smíchovské nádraží
244: Sídliště Radotín – Nádraží Radotín – Dostihová – Smíchovské nádraží
246: Nádraží Radotín – Lochkov – Slivenec – Filmové ateliéry – Smíchovské nádraží
247: Lochkov – Slivenec – Filmové ateliéry – Smíchovské nádraží
248: Holyně – Slivenec (– Sídliště Barrandov) – Filmové ateliéry – Smíchovské nádraží
249: Nové Butovice – Řeporyjské náměstí – Třebonice
250: Palmovka – Spojovací – Dolní Počernice – Sídliště Rohožník
251: Koloděje – Újezd nad Lesy (– Sídliště Rohožník) – Nádraží Klánovice
252: není
253: Na Beránku – Poliklinika Modřany – Černý kůň – Smíchovské nádraží
254: Dejvická – Jenerálka – Místní úřad Nebušice – Přední Kopanina (– Letiště Ruzyně)
255: Přívoz Strnady – Zbraslavské náměstí – Dostihová – Smíchovské nádraží
256: Nádraží Radotín – Zadní Kopanina – Řeporyjské náměstí – Nové Butovice
257: Sobín – Zličín
258: Březiněves – Kostelecká – Sídliště Ďáblice – Prosecká – Palmovka
259: Českomoravská – Prosek – Kbely – Vinoř
260: Jižní Město – Háje – Opatov – Spořilov – Koh–i–noor (jednosměrně)
261: Palmovka – Spojovací – Dolní Počernice – Klánovice
262: Avia Letňany – Nádraží Horní Počernice – Klánovice
263: Avia Letňany – Nádraží Horní Počernice – Xaverov (– VÚ Běchovice)
264: Královice – (Nádraží Uhříněves) / (Dolní Měcholupy – Černokostelecká – Skalka)
265: Lipany – Picassova – Dolní Měcholupy – Černokostelecká – Skalka
266: Hájek – (Nádraží Uhříněves) / (Dolní Měcholupy – Černokostelecká – Skalka)
267: Háje – Sídliště Petrovice – Uhříněves
268: Nedvězí – Kolovraty – Picassova – Dolní Měcholupy – Černokostelecká – Skalka
269: Avia Letňany – Nádraží Horní Počernice – Sídliště Rohožník
270: není
271: Háje – Sídliště Petrovice – Sídliště Horní Měcholupy – Nádraží Hostivař – Skalka
272: Masokombinát Písnice – Dobronická – Kačerov
273: Českomoravská – Špitálská – Ve Žlíbku
274: Palmovka – Prosek – Průjezdní
277: Českomoravská – Harfa – Kbelská – Sídliště Černý Most II
278: Českomoravská – Prosek – Kbely – Místní úřad Satalice – Vinoř
279: Kostelecká – Sídliště Ďáblice – Prosecká – Palmovka
280: Českomoravská – Prosek – Kbely – Jilemnická – Vinoř

Kultura

Přehled kulturních pořadů

VKV / FM rádia (87,50 – 108,00 MHz)
Radio FM Plus 87,60 Příbram  
Radio Evropa 2 88,20 Žižkov (1)
Český rozhlas 1 – Radiožurnál 88,50 Černá hora u Trutnova  
Český rozhlas 5 – Sever 88,80 Buková hora  
Info Radio 89,00 Vinohrady  
Country Radio 89,50 Žižkov  
Český rozhlas 1 – Radiožurnál 89,70 Pardubice  
Expres radio 90,30 Stadion Rošického  
Český rozhlas 1 – Radiožurnál 90,90 Buková hora  
Český rozhlas 2 – Praha 91,20 Petřín (2)
Radio 1 91,90 Petřín (3)
Český rozhlas 5 – Regina 92,60 Žižkov  
Kiss Delta 92,90 U doubku – Mladá Boleslav  
Český rozhlas 1 – Radiožurnál 93,10 Votice  
Radio Frekvence 1 93,40 Jihlava  
City 937 FM 93,70 Motokov  
Český rozhlas 1 – Radiožurnál 94,60 Žižkov (4)
Radio Blaník 95,00 Votice  
Rádio Beat 95,30 Dlabačov (5)
Rádio Hey Praha 95,70 Pankrác – ECM  
Radio Twist 96,20 Bohnice  
Radio Impuls 96,60 Žižkov  
Fajn rádio 97,20 Ládví  
Radio Kiss 98 FM 98,10 Dlabačov  
Classic FM 98,70 Strahov, Pankrác (6)
Radio France Internationale 99,30 Petřín (7)
Radio DeeJay 99,70 Zelený pruh  
Český rozhlas 5 – Region-Střední Čechy 100,70 Cukrák  
BBC World Service 101,10 Strahov (8)
Radio Impuls 102,00 Buková hora  
Radio Frekvence 1 102,50 Žižkov  
Český rozhlas 2 103,20 Votice  
Radio Olympic 103,70 Stadion Rošického (9)
Český rozhlas 3 – Vltava 104,50 Buková hora  
Český rozhlas 3 – Vltava 105,00 Žižkov  
Radio Evropa 2 105,50 Votice  
Radio Zone 105,9 105,90 Bohnice (10)

Kina

Do kina

v centru:
  1. Atlas – Sokolovská 1, Praha 8 – C & B Florenc
  2. Blaník – Václavské náměstí 56, Praha 1 – C & A Muzeum
  3. Broadway – Na Příkopě 31, Praha 1 – B Náměstí republiky
  4. Evald – Národní třída 28, Praha 1 – B Národní třída
  5. Hvězda – Václavské náměstí 38, Praha 1 – A Můstek
  6. Jalta – Václavské náměstí 43, Praha 1 – A Můstek
  7. Kotva – náměstí Republiky 8, Praha 1 – B Náměstí republikymalé plátno
  8. Lucerna – Vodičkova 36, Praha 1 – A Můstek
  9. Mat – Karlovo náměstí 19, Praha 2 – B Karlovo náměstí
  10. Městská knihovna – Mariánské náměstí 1, Praha 1 – A Staroměstská
  11. Perštýn – Na Perštýně 6, Praha 1 – B Národní třída
  12. Ponrepo – Národní 4, Praha 1 – B Národní třída
  13. Praha – Václavské náměstí 17, Praha 1 – A Můstek
  14. Světozor – Vodičkova 39, Praha 1 – A Můstek
  15. 64 U hradeb – Mostecká 21, Praha 1 – T 12, 22 Malostranské náměstí
v ostatních čtvrtích:
  1. Aero – Biskupcova 31, Praha 3 – A Želivská, T 16 Biskupcova nebo B Palmovka, T 1 Ohrada nebo T 19 Biskupcova
  2. Delta – Vlastina 887, Praha 6 – A Hradčanská, B 108, 225 Sídliště Na Dědině nebo A Dejvická, T 20, 26 Divoká Šárka
  3. Dlabačov – Bělohorská 24, Praha 6 – A Hradčanská, T 8, 22 Malovanka
  4. Eden – U Slávie 1, Praha 10 – B Náměstí Míru, T 4, 22 Slávie
  5. Galaxie – Arkalycká 874, Praha 4 – C Hájemalá plátna
  6. Illusion – Vinohradská 48, Praha 2 – C Muzeum, T 11 Vinohradská tržnice; A Náměstí míru
  7. Kongresové centrum Praha v Paláci kulury – 5. května 65, Praha 4 – C Vyšehrad
  8. Kosmos – Novodvorská 151, Praha 4 – C Kačerov, B 106, 170, 179, 203 nebo B Smíchovské nádraží, B 196, 197, 198, 199 Sídliště Novodvorská
  9. Květen v Radiopaláci – Vinohradská 40, Praha 2 – C & A Muzeum, T 11 Vinohradská tržnice
  10. Kyjev v Domě armády – Vítězné náměstí 4, Praha 6 – A Dejvická
  11. Libuše – Hvězdova 37, Praha 4 – C Pankrác
  12. Max – Náchodská 379, Praha 9 – Horní Počernice – B Černý Most, B 221, 273 Votuzská
  13. Mír – Starostrašnická 58, Praha 10 – A Strašnická
  14. Modřany – U kina 24/3, Praha 4 – B Smíchovské nádraží, B 210 nebo C Budějovická, B 205 nebo C Kačerov, B 170 nebo C Opatov, B 165 nebo C Háje, B 165, 170 Obchodní náměstí
  15. Morava – Boleslavova 13a, Praha 4 – T 11, 18 Náměstí bratří Synků nebo C I. P. Pavlova, T 6, 7, 24 Otakarova nebo C Vyšehrad
  16. Oko – Františka Křižíka 15, Praha 7 – A Hradčanská nebo C Vltavská, T 1, 8, 25, 26, 51, 56 Kamenická nebo Strossmayerovo náměstí
  17. Ořechovka – Na Ořechovce 250, Praha 6 – A Hradčanská, T 1, 18 Ořechovka
  18. Sigma – Hlavní 1402, Praha 4 – C Budějovická, B 118, 178 nebo A Flora, B 136 Sídliště Spořilov
  19. Sparta – Cíglerova 1139, Praha 9 – B Rajská zahrada
  20. Zvon – Plzeňská 74, Praha 5 – B Anděl, T 4, 7, 9 U Zvonu
  21. Zvonková – Zvonková 3048, Praha 10 – A Skalka, B 195 Hlohová nebo B 138, 224 Topolová

Divadla

Scéna

  1. Divadlo ABC
  2. Palác Akropolis
  3. Animato
  4. Divadlo Archa
  5. Branické divadlo
  6. Černé divadlo
  7. Činoherní klub
  8. Studio Damúza
  9. Dejvické divadlo
  10. Divadlo v Dlouhé
  11. Divadlo na Fidlovačce
  12. Křižíkova fontána
  13. Divadlo Jiřího Grossmanna
  14. Divadlo U Hasičů
  15. Divadlo Image
  16. Divadlo Komedie
  17. Laterna Magika
  18. Lyra Pragensis
  19. Opera Mozart
  20. Národní divadlo
  21. Divadelní studio Neklid
  22. Divadlo Pod Palmovkou
  23. Kulturně divadelní spolek Puchamajer
  24. Divadlo Rokoko
  25. Divadlo v Řeznické
  26. Divadlo Solidarita
  27. Divadlo Spejbla a Hurvínka
  28. Státní opera
  29. Divadlo na Vinohradech
  30. Studio Ypsilon
  31. Divadlo Bez zábradlí
  32. Divadlo Na zábradlí
© Guy Peters, My Ratsoft 1998–

Zpět na domovskou stránku: českou či anglickou.