z jižního severu

Různé

Místo úvodníku

Vydáno dne 12. 09. 2006 (1320 přečtení)
Studentský život je plný překvapení. Jednou v květnu se jedno takové událo jednomu človíčkovi z jednoho města v severních Čechách. Tehdá mu totiž přišel dopis s nabídkou študírovat rok ve Finsku. A protože o tom ten človíček už delší dobu snil, byl za to moc rád a nakonec se do této země vydal. Nejen o tom, co při tom zažil a zažívá, se budeš moci postupně dočíst na těchto stránkách.

Abych předešel nějakým nedorozuměním, vezmu praktické věci hned na začátku. Na tomto webu absolutně neručím za správnost, aktuálnost, zajímavost, vypovídající hodnotu, zábavnost, smysluplnost, literární požitek ze čtení, podrobnost, stručnost, spisovnost a spoustu dalších věcí, které si jistě vymyslíš sám. Předem se omlouvám za případná zklamání. Navíc, některé články budu psát pro širší okruh "posluchačů", některé pro užší. Ale budu se snažit to v úvodu naznačit. Možná.

Omlouvám se všem ženám a dívkám, které se dotku tím, že budu občas používat mužské tykání. Rozhodně tím nemyslím, že by tyto řádky neměly bát určeny pro vás! Jen se mi to zdá jednodušší... a literárně hezčí ;)

Dál bych se rád omluvil všem, kteří odemě čekali nějaké podrobnější zprávy už dřív, ale já jim nic neposílal. Věřte nevěřte, moc času tady není a naopak věcí, co se tu dají vyvádět, je poměrně hodně... takže se to všechno stihnout nedá. Hmm. O je. Už je to tu zas. No nic.

Na druhou stranu se budu snažit, aby aspoň něco z toho, za co neručím, tady v nějaké míře bylo. Ale reklamama tě zatěžovat nebudu. Přesto, kdybys měl zájem, tak ti můžu občas poslat mail, co tu přibylo nového. Objednávky čekám na mailu (který určitě znáš zpaměti, nebo ho najdeš kdesi pod článkama).

Mno, i vzhledem k tomu, kolik je hodin, mě už nic nudnýho na úvod nenapadá, takže se loučím, přeju dobrou noc a v brzku napřečtenou.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
| Autor: bajeluk | Počet komentářů: 11798 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
RSS | novinkyRSS
layout by pa3k & bajeluk © 2006
vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému